Apie BIS

Esame dinamiška, sparčiai besivystanti informacinių technologijų įmonė. Dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų ir Vakarų Europoje, Šiaurės Amerikoje. Nuo įmonės veiklos pradžios 2000 m. sukaupėme daug patirties informacinių technologijų ir projektų valdymo srityse. Ši patirtis mums leidžia teikti aukštos kokybės ir klientų poreikius atitinkančias paslaugas.

Siekdami užsibrėžtų tikslų, surinkome tikrų savo srities profesionalų komandą. Šiuo metu mūsų įmonėje dirba daugiau nei 30 specialistų.

Specializuojamės kompleksinių ir sudėtingų IT sprendimų diegime. Didžioji dalis mūsų įdiegtų sistemų, susijusių su technologinių procesų valdymu ir saugumu, buvo įdiegtos tarptautiniuose projektuose. Šiuo metu mes dirbame trijose pagrindinėse srityse:

  • Technologinių procesų monitoringas ir valdymas
  • Verslo valdymo informacinės sistemos
  • IT mokymai ir sertifikavimas.

Jau daugiau kaip 8 metai dirbame ir už Lietuvos ribų. Teikiame paslaugas Europos Sąjungos, Jungtinių Valstijų ir Rusijos pramonės įmonėms. Įgijome tarptautinių ir daugiataučių komandų valdymo ir bendradarbiavimo patirtį. Nuo 2003 m. dalyvaujame Europos Komisijos finansuojamuose projektuose.  Tame tarpe ir ES finansuojamoje TACIS branduolinio saugumo gerinimo programoje.

Esame žinomi tarp įmonių, vykdančių saugai svarbius projektus atominėse elektrinėse.

Siekdami užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, 2005 m. įdiegėme ir sertifikavome ISO 9001 standarto reikalavimus atitinkančią kokybės vadybos sistemą.

Mes rūpinamės mūsų klientų informacijos saugumu. Siekdami šio tikslo, 2011 metų vasarą ruošiamės sertifikuoti informacijos apsaugos vadybos sistemą, atitinkančią ISO 27001 reikalavimus.