Partneriai

 

RTP Corporation

Kompanija įkurta 1968 metais, kaip Computer Products Inc. padalinys,  1997 metų liepos mėnesį RTP Corp. tapo privataus kapitalo įmone. Per pirmus trisdešimt septynis savo veiklos metus, RTP tiekė aukšto patikimumo duomenų surinkimo sistemas pasaulinėje branduolinių technologijų rinkoje ir įvedimo/išvedimo posistemes duomenų surinkimo ir valdymo sistemoms didžiausiose pasaulio pramonėes kompanijose.

Rolls-Royce Nuclear

Rolls-Royce yra pasaulinis paslaugų tiekimo lyderis aukštų technologijų ir griežto reguliavimo reikalaujačiose pramonės srityse.Per daugiau nei 50 metų branduolinių technologijų pramonėje, Rolls-Royce išvystė platų specialiai sukurtų branduoliniams objektams produktų ir paslaugų spektrą.

Siemens

Tarptautinė technologijų ir inovacijų kompanija „Siemens“ kuria ir diegia sprendimus energijos, pramonės,bei sveikatos priežiūros sektoriuose. „Siemens“ įkurta 1847 m., jos pagrindiniai biurai yra Berlyne ir Miunchene (Vokietija). Kompanijos sprendimai žinomi daugiau nei 190 šalių, kuriose dirba apie 405 tūkst. darbuotojų.